Marie Holubová

Soutěžní číslo 5

50 let

Praha

DÁMA ROKU 2022

Znamení: ryby

Tři priority v Tvém životě?

děti,zdraví,spokojenost

Jaké jsou tvoje koníčky?

sbírání čtyřlístků pro štěstí , toulky přírodou, rekreační plavání, chůze, rocková muzika, koncerty, divadla.

Co tě nejvíc rozesměje?

vtipná situace, při které se dokážeme pobavit a upřímně zasmát, aniž bychom dělali ,,z komára velblouda”

Proč ses do souteže přihlásila?

Oslovila mne kamarádka a já si pomyslela – asi se spletla. “Nejsem krasavice nejmladší, výška ani míry nic moc?!….” Nenechala doproudit tok mých myšlenek a pokračovala: ..,,pojedeš na soustředění do Chorvatska, tam se vše dozvíš, poznáš nové lidi, odpočineš si…věř mi – do téhle soutěže patříš”…Otevřela se mi zcela nová možnost a tak jsem   ji přijala.

Proč bys měla vyhrát DÁMU ROKU právě ty?

Při téhle otázce mi běží před očima tváře a gesta mých přátel,  jejich úsměvy a společný upřímný smích, pohlazení když srdce pláče, slzy dojetí při úspěchu, objetí když se vítáme a loučíme.  Chtěla bych vyhrát pro ně, aby věděli že nikdy není pozdě začít si plnit své sny, dělat co se nám líbí, aniž bychom se komukoliv zodpovídali a nechali se soudit neschopnými závistivci

Co pro tebe znamená vyhrát DÁMU ROKU?

každý jsme originál, každý může být něčím výjimečný.  Je jen na nás, kam budeme svůj život směřovat. Výhrou bych ráda oslovila přátele i známé . Po padesátce nejsme ,,zralí trénovat náskoky do rakve”,  v tomhle věku ,,zrajeme jak víno” a pokud chceme něčeho  dosáhnout, musíme se pohnout z místa a trochu zabojovat.

You cannot copy content of this page / Nemůžete kopírovat obsah